Egzamin DGSA
#61
(02-17-2018, 05:07 PM)sikorew napisał(a): Zupełnie straciłam głowę jak się odnieść do pytań przy przewożeniu cystern itp przez FL. Może błędnie odniosłam się do 9.1.1.2., albo źle ten punkt interpretuje. Mógłby mi ktoś doradzić jak to ugryźć.
Podobnie jest z posiadaniem różnego sprzętu w pojeździe, zależnie od jego zarejestrowania i wagi.W żaden sposób jakoś nie jestem tego odnieść do tabeli w dziale 9.2.
I gdzie można znaleźć informacje, że bębny dla niektórych materiałów zakaźnych mogą być użytkowane przez 15 lat ?W ktorejś instrukcji ?
Dzięki, 
Pozdrawiam,

Tabelę podaną pod 9.2 trzeba po prostu czytać i trudno nauczyć się jej na pamięć.
UN 3291 ma przypisaną instrukcję pakowania P621 i zaraz na początku jest napisane, że 4.1.1.15 nie musi być stosowany oraz przepis ogólny podany pod 4.1.8.2.
Odpowiedz
#62
Wink 
Mógłby ktoś udostępnić nowe pytania
Odpowiedz
#63
Można gdzieś sprawdzić poziom zdawalności egzaminu ?
Odpowiedz
#64
TDT takich informacji nie podaje. W 2017 roku ok 75%.
Odpowiedz
#65
Moim zdaniem 75% to i tak jest bardzo dobry wynik. W poprzednich latach z tego co słyszałem oraz czytałem wypowiedzi to kształtowało i się to chyba w granicach 60 %.
Odpowiedz
#66
W pewnym momencie zmieniono rozporządzenie i dużo łatwiej zdać.
Odpowiedz
#67
Pytanie do Administratora o jakie zmiany w rozporządzeniu konkretnie chodzi?
Odpowiedz
#68
Zmieniono punktacje na egzaminie ale to było dawno. Po zmianie łatwiej zdać.
Odpowiedz
#69
Mam pytanie do zestawu pytań z 28.12.2018 A konkretnie do punktu  a)



26. Bębny z tworzywa sztucznego mogą być używane do pakowania towarów niebezpiecznych:
A. 15 lat w przypadku niektórych materiałów zakaźnych
B. Maksymalnie 2 lata dla niektórych materiałów niebezpiecznych
C. 5 lat dla kwasu solnego, jeżeli właściwa władza nie postanowiła inaczej

Gdzie mogę odszukać podstawę prawną do punktu A??
Odpowiedz
#70
4.1.8.2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości